Aris Elazığ

Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Lazerle yapılan epilasyonda diğer ağda, cımbız ve jilet gibi kıllardan kurtulma türlerine göre kalıcılık sağlayan bir işlemdir. Lazerle yapılan epilasyonda kıl köklerinde kıla siyah rengini veren pigment hücrelerini lazer ile yakarak yapıldığından dolayı tüylerden kalıcı olarak kurtulmak mümkündür. cinsiyet fark etmeksizin herkesin tercih edebileceği bir yöntem olan lazer epilasyon , teknolojinin gelişmesi ile oldukça tercih edilen pratik yöntem haline gelmiştir. Epilasyon ile nasıl vücudun istenilen bölgeleri alınabiliyorsa, lazer ile yapılan epilasyonda da istenilen bölgede tüylerin hepsinin yok edilmesi mümkündür. Tüm vücut lazer epilasyon yaptırmak bölgesel lazer epilasyona göre çok daha uygun fiyatlı olmaktadır. Tercih edilen sağlık merkezlerin vücut bölgeleri için oluşturdukları paketleri sorarak sizler için en uygun olanını seçebilirsiniz. 
tum-vucut-lazer-epilasyon
Aris Elazığ

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Nedir?

Vücudunuzun ayrı ayrı bölgelerin farklı zamanlarda epilasyon yaptırmak tercihtir. Fakat komple vücut lazer epilasyon yapıldığında daha az maliyetli olacaktır hem zamandan hem de maliyetlerden tasarruf sağlayacaktır. Genellikle güzellik merkezlerinin bölgesel ve tüm vücuda lazer paketleri vardır. Bu paketleri değerlendirerek sizlere en uygun olanları seçebilirsiniz. Böyleliklik komple vücudunuzdaki istenmeyen tüylerden kurtularak yoğun hayat temposunda tüy sorunu ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Lazer ile epilasyon yapan estetik merkezleri komple lazer paketleri bölgesel lazer işlemine göre uygun  fiyata yapmaktadır. Fiyat maliyet bakımında da tercih sebebidir.Çeşitli estetik merkezlerinin kampanyasından yararlanabilirsiniz.
Aris Elazığ

Tüm Vücut Lazer Epilasyon Hangi Bölgeleri Kapsar?

Tüm vücut lazerin kapsadığı bölgeler; alt ve üst bacak, alt ve üst kol, kol altı ve genitaldir. Ancak bazı estetik merkezleri tüm vücut bölgeleri ile paketin kapsamını genişletmektedir.  Bu yüzden estetik merkezlerini dikkatlice araştırmalısınız fakat kişilerin tavsiye ve yorumlarını da önemseyiniz. Tüm vücut lazer günümüzde cinsiyet fark etmeksizin pratikliği nedeni ile çokça tercih edilmektedir. Bunun nedeni ise tüm vücuda lazer epilasyon ile istenmeyen tüylerden ve kıllardan kalıcı olarak kurtulabilirsiniz. Hem de bunu yaparken zamandan fiyattan tasarruf edebilirsiniz. Tüm vücuda lazer epilasyon fiyatları ve zamansal partikliği nedeni ile ayrı ayrı aptırmaya göre çok daha tercih edilebilir seçenektir.
Aris Elazığ

Erkek Tüm Vücut Lazer Epilasyon

Lazer ile yapılan epilasyon cinsiyet fark etmeksizin herkes tarafından tercih edilmektedir. Erkekler tarafından da artık pratik bir alternatif olan lazer epilasyon, erkekler tarafında da artik kalıcı alternatifler oluşturmaktadır.  Erkekler de kıl batması gibi sağlık sorunları uzun süre hareketsizi kalınan  hayat tercihleri ile epilasyon yöntemine olan isteği arttırmaktadır. Ayrıca bakımına ve kılsız bir görünüş isteyen erkekler için kalıcı bir alternatiftir. İstenmeyen tüyleri gerek sağlık olarak gerek de estetik olarak beğenmeyen herkes lazer işlemi ile tüy ve kıllarını kolayca yok edebilir. Erkekler de yoğun hayat temposunda tüm vücuda lazer epilasyon tercih etmeleri estetik açıdan pratik ve kolay bir çözümdür. Erkeklerin genellikle lazer tercih ettikleri vücut bölgeleri ise, göğüs, omuz, ense, boyun, sırt, koltuk altı, kol ve bacaklardır. Vücudun bu bölgelerine ek olarak  sakal üstü ve kaş arası gibi yerlerde de uygulanmaktadır. Gelişen teknoloji ve artan yaşam temposu ile lazer epilasyona olan talepte herkes tarafından artmıştır. Ve geçmişte mümkün olmayan burun içi ve kulak içi bölgelerine de artık lazer işlemleri yapılabilir hale gelmiştir. Buz lazer epilasyon ile burun içi ve kulak içine kolaylıkla işlem yapılabilmektedir
Aris Elazığ

Erkekler İçin Tüm Vücut Lazer Epilasyon Kaç Seans Sürer?

Lazer epilasyonda seans süreleri sağlık testleri sonuçlarında belli olmaktadır. Sağlık testlerine kişilerin ihtiyacına göre seanslar çok veya az olmaktadır. Genel olarak bakıldığında, tüm vücut lazer epilasyon erkekler de yaklaşık 8 seans sürmektedir, fakat bu sayı kişilerin sağlık testleri ve sağlık durumlarına bağlı olarak değişiklik gösterebilmektedir. Seanslar ayrıca yapılacak bölgelere göre de değişiklik göstermektedir. Eğer epilasyon kılların yoğun olduğu bir bölgeye yapılırsa sayı değişmektedir. Kıl yoğunluğu bölgenin büyüklüğü de etkileyen faktörler arasındadır. Cilt yapısı ve ten rengi göre seanslar daha da uzaya bilmektedir. Burada önemli olan cilt ve sağlık durumuna göre en etkin sonucu alabileceğiniz seansı almaktır. Kıl yoğunluğuna ve bölgesel olarak duruma göre ekstra olarak 1 ile 2 seans arasında tavsiye edilebilir. Özell,kle eğer lazer epilasyon yüz, sırt ve gögüs bölgesi için tercih edilmişse ekstra seanslar tavsiye edilmektedir.