Aris Elazığ

El&Ayak Epilasyon

Kadın lazer epilasyon bölgelerinde ve erkek lazer epilasyon bölgelerinde sıklıkla tercih edilen El Üstü Lazer Epilasyon, el sırtında ve parmak üzerinde bulunun estetik görünümlü olmayan kılların etkili bir şekilde yok edilmesi amacı ile uygulanmaktadır. El ve parmak üzerinde sorun oluşturan kıllara çözüm sunan lazer epilasyon tedavisi, kıl tipine, kılların derinliğine ve cilt rengine göre uygulanan güvenli bir işlemdir.

Özellikle erkeklerde el sırtında ve parmak üzerinde yoğunlukları ve uzunlukları ile rahatsız edici bir görünüme yol açan kılların kök hücrelerinin fonksiyonlarını bozarak tahrip eden bu tedavi, daha pürüzsüz bir ele sahip olmak isteyen herkese uygulanabilir özelliktedir.

Lazer ışınları ile ani yüksek ısı artışı oluşturarak kıl, kıl kökü ve kıl kökünü besleyen damarları tahrip ederek uzama özelliklerini yitirmesini sağlayan lazer epilasyon tedavisi öncesinde hassas cilt yapısına sahip el sırtı ve parmak üzerindeki kılların ve cilt tipinin analiz edilmesi, test atışlarının ve uygun cihaz seçiminin yapılması için ücretsiz muayenemizden yararlanabilirsiniz.

El sırtı ve parmaklar üzerinde estetik sorun oluşturan kılları günümüz teknolojisi ile etkin ve kalıcı bir şekilde yok eden lazer epilasyon tedavisi hakkında merak ettiğiniz soruları ve görüşlerinizi iletmek, ücretsiz muayene için randevu talebinde bulunmak ya da El Üstü Lazer Epilasyon fiyatları hakkında bilgi almak için aşağıda bulunan iletişim formunu kullanabilirsiniz.

Aris Elazığ

Ayak Üzeri Lazer Epilasyon Tedavisi

Uğraştırıcı ve zahmetli klasik yöntemler yerine kalıcı etkileri sayesinde pek çok kişi tarafından tercih edilmeye başlanan lazer epilasyon tedavileri, içerisinde kullanılmış olan yeni nesil teknolojik cihazlar ile tüm vücut bölgelerine uygulanabilme avantajı sunmaktadır. Böylece genel vücut bölgeleri dışında kalan küçük ve dar vücut alanlarda dahi etkili sonuç alınabilmektedir.

Genital bölgekoltuk altı, kol ve bacak gibi pek çok alanda uygulanabilen bu lazer epilasyon tedavileri, istenmeyen kılların bir bütün olarak vücut üzerinden yok edilmesine olanak sunan tedavi bölgelerine sahiptir. Bu lazer epilasyon bölgeleri içerisinde yer alan Ayak Üstü Lazer Epilasyon, genellikle Yarım Bacak Lazer Epilasyon veya Tüm Bacak Lazer Epilasyon yaptıran kişiler tarafından sıklıkla tercih edilen bir uygulamadır.

Kadın ve erkeklerde baş parmak ve ayak üzerinde yaygın olarak görülen tüylenme ve kıl sorunun lazer ışınları ile etkili bir şekilde yok edilmesi ve daha pürüzsüz bir cilt yüzeyi oluşturulması amacı ile uygulanan bu tedavi, ayak parmakları ve ayak sırtı üzerindeki kıl foliküllerinin büyüme özelliklerinin tahrip edilmesini sağlayarak kıl sorunun önüne geçmektedir.

Bacak lazer epilasyon tedavilerinde uygulamaya ek olarak da tercih edilebilen ayak üzeri lazer epilasyon tedavisi öncesinde kıl karakterine, cilt tipine ve kıl yoğunluğuna uygun lazer epilasyon teknolojisinin ve seans sürelerinin oluşturulması için ücretsiz muayenemizden yararlanarak ön kontrol gerçekleştirebilirsiniz.

Aris Elazığ

Ayak Üzeri Lazer Epilasyon Tedavisinde Kullanılan Teknolojiler

Hem kadınlarda hem de erkeklerde ayak baş parmağı ve ayak sırtı üzerinde görülen kılların yok edilmesinde çözüm teknolojisi olarak tercih edilen lazer epilasyon teknolojileri kıl karakterine, kıl yoğunluğuna, uygulama bölgesine ve cilt tipine göre etkinlikleri bulunan ve bu parametreler doğrultusunda tercih edilerek epilasyon tedavisinin etkinliğini arttıran özelliklere sahiptir. Bu nedenle aşağıda yer alan lazer teknolojileri içerisinde kullanılacak sisteme karar verilebilmesi için, Ayak Üstü Lazer Epilasyon tedavisi öncesinde ön kontrol esnasında test atışları yapılmaktadır. Bu test atışları sayesinde kıl foliküllerinin ve cilt tipinin ışınlara vermiş olduğu yanıtlar analiz edilmekte ve bu değerlendirme sonrasında da kullanılacak cihaz tipine karar verilmektedir.